EET-UQ2W151JF
MFR.Part #
EET-UQ2W151JF
Description
-25℃~+85℃ 1.326Ω@120Hz 1.666A@10kHz 10mm 150uF 2000hrs@85℃ 25mm 25mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS