ERX-1SJ3R9E
MFR.Part #
ERX-1SJ3R9E
JLCPCB Part #
C7188043
Description
-55℃~+200℃ 1W 3.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS