ERX-1SJ3R9
MFR.Part #
ERX-1SJ3R9
JLCPCB Part #
C3466765
Description
-55℃~+235℃ 1W 3.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS