25TQC100MD3
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25TQC100MD3
JLCPCB Part #
C3018702
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 25V 60mΩ@100kHz ±20% SMD,4.3x7.3mm Tantalum Capacitors ROHS