ERTJ0EV334J
MFR.Part #
ERTJ0EV334J
JLCPCB Part #
C542670
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 1mm 2mW/℃ 330kΩ 4700K 4750K 66mW ±2% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS