ERO-S2PHF8R66
MFR.Part #
ERO-S2PHF8R66
JLCPCB Part #
C19325695
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS