ERJ-12YJ2R4U
MFR.Part #
ERJ-12YJ2R4U
JLCPCB Part #
C20020585
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS