ERO-S2PHF8871
MFR.Part #
ERO-S2PHF8871
JLCPCB Part #
C19616032
Description
-55℃~+150℃ 250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS