ERJ-U1TF4872U
MFR.Part #
ERJ-U1TF4872U
JLCPCB Part #
C3992568
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS