ERJ-XGNF62R0Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF62R0Y
JLCPCB Part #
C2128051
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS