ERJ-UP8F5763V
MFR.Part #
ERJ-UP8F5763V
JLCPCB Part #
C2124064
Description
-55℃~+155℃ 576kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS