ERJ2RKF2492X
MFR.Part #
ERJ2RKF2492X
JLCPCB Part #
C409904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS