ERJ-UP8F4531V
MFR.Part #
ERJ-UP8F4531V
JLCPCB Part #
C2123946
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS