ERJ-UP3F9090V
MFR.Part #
ERJ-UP3F9090V
JLCPCB Part #
C1869738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS