ERJ-UP8D91R0V
MFR.Part #
ERJ-UP8D91R0V
JLCPCB Part #
C2129001
Description
-55℃~+155℃ 660mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS