ERJ-UP8D9093V
MFR.Part #
ERJ-UP8D9093V
JLCPCB Part #
C2129266
Description
-55℃~+155℃ 660mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS