ERJ-U14J225U
MFR.Part #
ERJ-U14J225U
JLCPCB Part #
C1860202
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS