ERJ-UP8D2000V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2000V
JLCPCB Part #
C2128974
Description
-55℃~+155℃ 1kV 200Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS