ERA-6ARB4532V
MFR.Part #
ERA-6ARB4532V
JLCPCB Part #
C20016700
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS