ERJ-UP3J4R3V
MFR.Part #
ERJ-UP3J4R3V
JLCPCB Part #
C4311016
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS