ERJUP3J220V
MFR.Part #
ERJUP3J220V
JLCPCB Part #
C491194
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS