ERJ-UP3F68R1V
MFR.Part #
ERJ-UP3F68R1V
JLCPCB Part #
C1869957
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS