ERA-8AED6980V
MFR.Part #
ERA-8AED6980V
JLCPCB Part #
C20017648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS