ERJUP3F6801V
MFR.Part #
ERJUP3F6801V
JLCPCB Part #
C544078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS