ERJ-UP3F52R3V
MFR.Part #
ERJ-UP3F52R3V
JLCPCB Part #
C4125811
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS