ERJ-UP3F2202V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2202V
JLCPCB Part #
C4104098
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS