ERJUP3F15R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJUP3F15R0V
JLCPCB Part #
C544030
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS