ERJ-H2CF3R60X
MFR.Part #
ERJ-H2CF3R60X
JLCPCB Part #
C5634579
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 100mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS