ERJ-UP3D61R9V
MFR.Part #
ERJ-UP3D61R9V
JLCPCB Part #
C4080201
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS