ERJ-UP3D3653V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3653V
JLCPCB Part #
C4331211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS