ERJ-U03D3653V
MFR.Part #
ERJ-U03D3653V
JLCPCB Part #
C4075522
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS