ERJ-UP3D24R3V
MFR.Part #
ERJ-UP3D24R3V
JLCPCB Part #
C1870102
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS