ERJ-UP3D13R3V
MFR.Part #
ERJ-UP3D13R3V
JLCPCB Part #
C1869942
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS