SR731JTTD8R25F
MFR.Part #
SR731JTTD8R25F
JLCPCB Part #
C2599879
Description
-55℃~+150℃ 200mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS