ERA-3VRW1961V
MFR.Part #
ERA-3VRW1961V
JLCPCB Part #
C1863194
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS