ERJ-U12F11R5U
MFR.Part #
ERJ-U12F11R5U
JLCPCB Part #
C1014686
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS