ERJ-U2RD1330X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1330X
JLCPCB Part #
C1882603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS