ERX-1HQJ22MH
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERX-1HQJ22MH
JLCPCB Part #
C4079854
Package
SMD,9x5.6mm
Description
-55℃~+180℃ 1W 22MΩ Metal Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% SMD,9x5.6mm Chip Resistor - Surface Mount