ERA6VEB3901V
MFR.Part #
ERA6VEB3901V
JLCPCB Part #
C543717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS