ERJ-3BQJ7R5V
MFR.Part #
ERJ-3BQJ7R5V
JLCPCB Part #
C2082231
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS