ERJ-U1TF1801U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1801U
JLCPCB Part #
C1862009
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS