ERJ-U1DJ162U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ162U
JLCPCB Part #
C4194920
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS