ERJ-U1DF68R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DF68R0U
JLCPCB Part #
C1861261
Description
-55℃~+155℃ 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS