ERJ-U1DF8451U
MFR.Part #
ERJ-U1DF8451U
JLCPCB Part #
C1014870
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS