ERJ-U1DF4871U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4871U
JLCPCB Part #
C1861216
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS