EXC-14CG430U
MFR.Part #
EXC-14CG430U
JLCPCB Part #
C2662524
Package
0302
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 2.7Ω 43Ω@100MHz 5V 0302 Common Mode Filters ROHS