ERJ-U1DF2703U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2703U
JLCPCB Part #
C1861419
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS