ERJ-14NF4120U
MFR.Part #
ERJ-14NF4120U
JLCPCB Part #
C2080479
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS