ERJ-U1DF4121U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4121U
JLCPCB Part #
C1861340
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS