ERJ-U1DF3652U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3652U
JLCPCB Part #
C4126692
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS